Polska : Ludzie przeciw myśliwym [PL]

 

Działaj z nami !!!
Nasze działania są realne. Stawiamy przed sądami przestępców znęcających się nad zwierzętami.
Jesteśmy legalnie działającym stowarzyszeniem, publikujemy raporty finansowe, by zachować niezależność naszą działalność związaną z obroną praw zwierząt finansujemy wyłącznie z waszych wpłat oraz tego co sami wypracujemy jako stowarzyszenie. Nikt nie może nam niczego zakazać lub nakazać, jesteśmy autonomiczni i konsekwentni w działaniach.


Co możesz zrobić żeby nam pomóc?
– udostępnij ten post, dzięki temu wiedza o tych przestępstwach dotrze do tych którzy nie są świadomi tego jak myśliwi traktują zwierzęta,
– przesyłaj nam wszelkie informacje o przestępstwach popełnianych przez myśliwych, norowaniach, konkursach norowań i polowaniach z udziałem psów, jeśli znajdziesz gdzieś zdjęcia, filmy dokumentujące takie zachowania – prześlij je nam,
– jeśli masz możliwość wesprzyj nas finansowo pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie naszej fundacji i przeznaczone na działania prawne przeciwko tym którzy krzywdzą zwierzęta oraz na akcje w terenie.


Naszą misją jest zmienić odbiór społeczny działalności myśliwych. Uważamy że jest to środowisko zdeprawowane i korzystające z niezasłużonych przywilejów. Ilość przypadków łamania prawa przez członków PZŁ, wynikających bezpośrednio z działalności w tej organizacji jest porażająca. Zbieramy te informacje , katalogujemy gdy nadejdzie czas złożymy wniosek do prokuratury w którym wykażemy że działalność PZŁ może mieć znamiona grupy przestępczej. Dzisiaj mamy udokumentowane ponad 200 przestępstw dokonanych przez członków PZŁ na które PZŁ mimo wiedzy o nich nie zareagowało .

WSPIERAJCIE NAS W TYCH DZIAŁANIACH !

Ścigamy sadystów, uwalniamy lisy które przeznaczone są na śmierć, organizujemy blokady polowań, walczymy z myśliwską mafią. Nie stosujemy przemocy, używamy metod zgodnych z prawem ale jesteśmy piekielnie skuteczni.
Jest nas już ponad 150 000 to więcej niż myśliwych w Polsce. Razem rozprawimy się w końcu z mafią sadystów znęcających się nad zwierzętami. Możemy działać dzięki waszej pomocy i zaangażowaniu. Nasze działania finansujemy wyłącznie z tego co otrzymamy od Państwa.


Wpłat można dokonywać na dwa sposoby.
Najprościej, najszybciej i najskuteczniej jest kliknąć w podany link i przekazać wpłatę przy pomocy karty płatniczej czy kredytowej.
.
Płatność dowolną kartą w systemie PayPal pod adresem:
https://www.fundacjalpm.eu/wesprzyj-nas
Możesz też przesłać pieniądze na rzecz fundacji tradycyjnym przelewem, tu znajdziesz dane do jego wypełnienia.
.
Fundacja LPM
ul Górczewska 53, 15-404 Warszawa
nr konta: 77 2490 0005 0000 4530 4612 4233
tytuł: darowizna na cele statutowe

This entry was posted in Polski and tagged , . Bookmark the permalink.